Megoldatlan

Döbrentei utca szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

A Döbrentei utcában végig van parkolva a kerékpársáv. Teljesen abszurd, hogy ezzel senki nem foglalkozik. Kérem intézkedjenek!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei utca 10

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Én azért szeretek biciklizni, mert egy rugalmas, mozgékony és alkalmazkodó közlekedési mód. Ilyen esetekben például KIKERÜLÖM az akadályt.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére