Megoldatlan

Folyamatos parkolás az Aranyhal utcában

Anonim Járókelő

Az I. kerületi Aranyhal utcában permanensen ez a szabálytalan parkolás tapasztalható. Kérem tegyenek valamit az ügy érdekében!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Bem rkp. 26

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ádám!
    Szerinted rendben van, hogy egy vonal ami meghatározza a gépkocsik felhajtási határát az nincs betartva? Mindeközben mögötte bőven elférnének az autók ha nem parkolna taplón az illető. S
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Bárcsak megnézhetnélek Ádám kerekesszékkel ahogy elférsz a Skoda előtt. :) Esetleg ha lenne barátnőd vele kézen fogva.
  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    A kép alapján a fent maradó részen is kényelmesen elfér egy gyalogos. Amit az ügy érdekében lehetne tenni, az az indokolatlan, 1,5 méteres előírt járdaszélesség felülvizsgálata.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére