bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Szabálytalanul parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Fazekas utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kanyarodósávban parkolnak a buszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Furcsa járművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Batthyány (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Biciklis behajtás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Bem rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Kerékpár roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Döbrentei utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Elhagyott roncs kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Várkert (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére