Válaszra vár

Kanyarodósávban parkolnak a buszok

Anonim Járókelő

A Tabánnál a kanyarodó sávban parkolnak a turistákat, külföldi csoportokat szállító buszok, napok óta akadályozva a forgalmat.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 13/a

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés nevét "Kanyarodó sávban parkolnak a buszok"-ról "Kanyarodósávban parkolnak a buszok"-ra.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére