Megoldatlan

Furcsa járművek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.12.13
FŐRI válasza
Budapest I. kerület,
Batthyány tér területén visszatérő jelleggel ideiglenes hatósági jelzéssel várakozó gépjárművekkel
szemben intézkedésünket kérte, hatásköröm hiányát állapítom meg, ezért azt, az ügyben hatáskörrel és
illetékességgel rendelkező BRFK I. kerületi Rendőrkapitányság (1013 Budapest, Pauler u. 13.)
részére további intézkedés céljából átteszem.
............
A Batthyány téri P+R parkolóban feltűnnek igazán furcsa járművek is, ikonikus darab például ez a narancs színű kocsi (mert feltűnő), de akarnak bőven társai is - szauna Barkas, reklámtáblás furgon stb.
Ez a jármű, és több társa azért igazán érdekes, mert P rendszámmal tűnnek fel állandóan új helyszíneken. Érdeklődnénk, vajon milyen próbaút vezethet ide állandóan?
Mivel a Közterület Felügyelet előszeretettel osztja a kerékbilincseket a környéken, jó lenne, ha a parkoló zónát is megnéznék, hogy az ilyen autók milyen alapon foglalják állandóan a helyet - a rendszám nélküli kereskedői modellekről nem is beszélve....
Mindenki foglalja a helyeket valamilyen joghézag alapján, csak annak nem jut, aki megfelelően használná a parkolót - marad a kerékbilincs. Nagyon szomorú eset ez.

Kérjük, segítsék az embereket a szűréssel!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Batthyány téri P+R parkolóban feltűnnek igazán furcsa járművek is, ikonikus darab például ez a narancs színű kocsi (mert feltűnő), de akarnak bőven társai is - szauna Barkas, reklámtáblás furgon stb. Ez a jármű, és több társa azért igazán érdekes, mert P rendszámmal tűnnek fel állandóan új helyszíneken. Érdekl...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére