Megoldatlan

Szabálytalanul parkolás

A Csalogány és Fazekas utca sarkán állándó jelleggel a kereszteződésbe belógva valamint a forgalomtól elzárt terület felfestésen a járdára lógva parkolnak. A kereszteződés így beláthatatlan, balesetveszélyes, agyalogos közlekedés akadályoztatva van. A babakocsik/tolószekek részére nem elérhető a padkán kialakított lehajtó. Nagyobb rendőri jelenlétre és intézkedésre lenne szükség a szabálytalan parkolás megszüntetése érdekében

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Fazekas u. 4

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,
    ...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére