bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szent Gellért tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákjárda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongált utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fraknó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Lyukak, kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czirják Klári
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Locsolorendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czirják Klári
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budapest, Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Los Acidos graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kalotaszeg utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Bálványfa sarjak eltávolítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Csőtörések a parkban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére