Megoldott

Szemét a Himfy lépcső alján

A XI. kerületi Himfy utca felső végén található lépcső aljában ismét vegyes összetételű szemétkupac található.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Himfy u. 1

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Matula Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Estére eltűnt a rakás!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Szerződéses vállalkozónktól megrendeltük a lépcső takarítását, a zöld hulladék elszállítását.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. Az Ön által jelzett helyszínen szerződéses vállalkozónk a takarítást elvégezte.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszerelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sebők András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dunaparti tárgyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére