bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túlburjánzott sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gumiabroncs a fa körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lecke utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    reped a beton a korláton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres szemetestartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ruhák a kerítésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zsákok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák tömeges szaporítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére