Válaszra vár

Hibás ereszcsatorna

Anonim Járókelő

A hibás eresz miatt eső idején mindig folyik a víz az utcára, és a járdán elhaladó emberek nyakába. A probléma évek óta fennáll.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 27

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Budapest Főváros Kormányhivatala Építésügyi hatóságához a bejelentés illetékességből megküldve.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Maléter - Beregszász utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére