Megoldott

Fűvel teli zsák és gereblye

Anonim Járókelő

Egy levágott fűvel teli zsák és egy gereblye várja 2024.04.13. óta, hogy elvigyék.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 113

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
    Köszönjük az együttmködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A zsák és a kerti szerszám elszállítása megtörtént. Köszönjük bejelentését!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Maléter - Beregszász utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére