bejelentés
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Felesleges keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megálló neve elavult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Egészségház (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    6 db elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Szeméthalom

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kocka utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiégett, romos bódé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barna Ferenc
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kocka utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Közvilágítás nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére