Megoldott

Pók utca zöld felületek, graffiti

A Pók utca melletti zöld felület teljes hosszában elhanyagolt gaz, kosz, szemét, elszárad fák (tavaly ültették őket!), a Szentendre úti csomópontnál ember nagyságú gaz.
A gát betonelemei, a vasúti töltés tartó elemei graffiti-vel tele.
Kérem a kompetens hatóság intézkedését, hogy nem ilyen méltatlan körülmények uralkodjanak a Római-part "bejáratánál".

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pók u. 15

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink ellenőrizték a területet és rendben találták, beavatkozást nem igényelt.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/144213/pok-utca-zold-feluletek-graffiti
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Főpolgármesteri Hivatal Városgazdálkodási Osztályának hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Gallina Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Méhek/darazsak a Belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére