Válaszra vár

WC-nek használt szobor

FRISSÍTÉS: 2024.05.14.

XI. kerület válasza:
„Az alkotás Budapest Főváros Önkormányzata tulajdonában áll, a felújítást ők tudják elvégezni. Évek óta ismert előttük is a szobor megrongált állapota, amelyet felvezettek a felújítandó köztéri alkotások listájára, és lehetőségeikhez mérten tervbe vették annak rekonstrukcióját.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.06.

Visszajelzés alapján:
„És a szobor javítása?”

-----

Kedves Illetékesek!

Többedjére látom, hogy a Tétényi út - Etele út kereszteződésében található egyik szobrot WC-nek használják. Javaslatom lenne a megtisztítása, fertőtlenítése és olyan kerítés felhúzása, amin nem lehet átmászni, így védi a szobrot a nem megfelelő viselkedéstől. (Esetleg egy tábla, hogy ki készítette a szobrot, mikor és mi a címe?) Emellett látszik, hogy vandálkodtak is, mert több helyen eltört.

Üdv: Orsolya

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 34a

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.06. Visszajelzés alapján: „És a szobor javítása?” ----- Kedves Illetékesek! Többedjére látom, hogy a Tétényi út - Etele út kereszteződésében található egyik szobrot WC-nek használják. Javaslatom lenne a megtisztítása, fertőtlenítése és olyan kerítés felhúzása, amin nem lehet átmászni, ...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Azonosító: #7340
    E-mail cím: ujbuda.jarokelo@gmail.com

    Tisztelt Bejelentő!

    Kézhez kaptuk a Budapest XI. kerület Tétényi – Etele út kereszteződésében található szoborral kapcsolatos bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Strasser Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Illetékesek! Többedjére látom, hogy a Tétényi út - Etele út kereszteződésében található egyik szobrot WC-nek használják. Javaslatom lenne a megtisztítása, fertőtlenítése és olyan kerítés felhúzása, amin nem lehet átmászni, így védi a szobrot a nem megfelelő viselkedéstől. (Esetleg egy tábla, hogy k...

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    És a szobor javítása?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által beküldött probléma megoldásra került, a szobor körüli takarítást elvégeztük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pálmai Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Méhek/darazsak a Belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldterület vagy parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére