Válaszra vár

Hiányzó fák

FRISSÍTÉS: 2024.05.23.

FŐKERT válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.”

-----

Kérem, hogy a jelzett helyen pótolják a fákat!
Nagyon szépen köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Mária Terézia u. 10

Hozzászólások

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy a jelzett helyen pótolják a fákat! Nagyon szépen köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.23. FŐKERT válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.” ----- Kérem, hogy a jelzett helyen pótolják a fákat! Nagyon sz...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térdig érő fű és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kétirányú kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére