bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leparkolva, lezárva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SPAR Magyarország (Szentendre)
    Dobogókői út
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lámpa hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pataky Béla
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
    Ungvári utca
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    kátyús út a kanyarodás nyomvonalában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Török Ignác utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
    Szénás utca
  Vissza az oldal tetejére