Válaszra vár

Besüllyedt, összetört utca

Anonim Járókelő

Az Muflon utcát teljesen alámosta a nagy mennyiségű csapadék. A kapunkon már lehetetlen be és kiállni autóval. Több mint 10 cm-es hosszanti gödör keletkezett, ami a meleg idő hatására óráról - órára csak romlik. Mivel ez hegy és minimum 10 %-os lejtőről van szó azonnali intézkedést kérnénk!

Probléma helyszíne
Szentendre Muflon u. 3

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/24-3119 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Martinovics utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Tambura utca
  Vissza az oldal tetejére