Válaszra vár

Aknafedél

Az aknafedél (nem tudom biztosan mi ennek a neve) be van törve egy részen, elég veszélyes illetve a tőle nem sokkal messzebb lévő pedig dülöngél ha az ember rálép, tehát az is balesetveszélyes. Helyileg a betört a Levendula-Dózsa György út sarkán a gumis előtt van. A másik pedig közvetlenül a gumis előtt van. Szeretném, ha lehetséges, javítsák ki mindkettőt. Sajnos fotóm csak az egyikről van.

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 33

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/24-3246 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Bokor Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy repedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kaltner Adrienn
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muskátli utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Útprobléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Erdész utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fejre csepegő klíma!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hársfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére