Válaszra vár

Nagy repedés

Szentendrén a Levendula utca végén a 11es fö út mellett ahogy a járda kezdődik egy óriási repedés van egy beton táblában .Bicikli kereke teljes egészében bele tud szaladni.Többeket ért ott baleset már

Probléma helyszíne
Szentendre Levendula u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését KÜ18-P/24-3249 ügyszámon rögzítettük,
    további intézkedésig szíves türelmét kérjük.
    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kaltner Adrienn bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bokor Eszter
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dózsa György út
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Útprobléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Erdész utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fejre csepegő klíma!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hársfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére