Válaszra vár

Befejezetlen helyreállítás a Kálvária út mellett.

Közmű javítási munkálatok után a járdát és a fedlapot 2019 decemberi bejelentésem után részben helyreállították, de az aszfaltozás elmaradt.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/szentendre/55494/kozmu-javitas-miatt-felbontott-jarda

Másodszorra 2020 február végén jelentettem be.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/szentendre/60973/befejezetlen-jarda-javitas
Mostanáig semmi nem történt.

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 63

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére