Megoldatlan

Befejezetlen járda javítás

FRISSÍTÉS 2020.05.23.:

"A járdát még mindig nem javították ki, pedig az út másik oldalán a napokban aszfaltozták a járda hibás szakaszait."

-----

Késő ősszel részben helyreállították a járdát a közműjavítás után, de a befejezés (gondolom a téli időjárás miatt) elmaradt. Most ismét bejelentem, mert már engedné az időjárás a befejezést.
Előző, bejelentés: https://jarokelo.hu/bejelentesek/szentendre/55494/kozmu-javitas-miatt-felbontott-jarda

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 63

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Késő ősszel részben helyreállították a járdát a közműjavítás után, de a befejezés (gondolom a téli időjárás miatt) elmaradt. Most ismét bejelentem, mert már engedné az időjárás a befejezést. Előző, bejelentés: https://jarokelo.hu/bejelentesek/szentendre/55494/kozmu-javitas-miatt-felbontott-jarda"-ról "FRISSÍTÉS 2020.05.23.: "A járdát még mindig nem javították ki, pedig az út másik oldalán a napokban aszfaltozták a járda hibás szakaszait." ----- Késő ősszel részben helyreállították a járdát a közműjavítás után, de a befejezés (gondolom a téli időjárás miatt) elmaradt. Most ismét bejelentem, mert már engedné az időjárás a befejezést. Előző, bejelentés: https://jarokelo.hu/bejelentesek/szentendre/55494/kozmu-javitas-miatt-felbontott-jarda"-ra.

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    A járdát még mindig nem javították ki, pedig az út másik oldalán a napokban aszfaltozták a járda hibás szakaszait. Erről megfeledkeztek?
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére