Megoldatlan

Közmű javítás miatt felbontott járda

FRISSÍTÉS 2019.12.04.

"Sokat javítottak a helyzeten, de nincs még egészen kész. Az aszfaltréteg hiányzik. Remélem nem feledkeznek meg róla, ha jobb lesz az idő."

-----

A közmű (talán távfűtés) javítás után nem állították helyre a járdát. A munkákat már 2-3 hete befejezték.

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 63

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A közmű (talán távfűtés) javítás után nem állították helyre a járdát. A munkákat már 2-3 hete befejezték."-ról "FRISSÍTÉS 2019.12.04. "Sokat javítottak a helyzeten, de nincs még egészen kész. Az aszfaltréteg hiányzik. Remélem nem feledkeznek meg róla, ha jobb lesz az idő." ----- A közmű (talán távfűtés) javítás után nem állították helyre a járdát. A munkákat már 2-3 hete befejezték."-ra.

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!
    Sokat javítottak a helyzeten, de nincs még egészen kész. Az aszfaltréteg hiányzik. Remélem nem feledkeznek meg róla, ha jobb lesz az idő.
    Üdvözlettel:
    Szirony Erzsébet
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk! AROKELO-SZENTENDRE-00055494
    A szakterület tájékoztatása szerint a munkálatokat elvégezték.
    Megértését és türelmét köszönjük.
    Üdvözlettel:
    Váro...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Szentendre Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére