bejelentések
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    mozgó járólapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Corvin Plaza
    Práter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú a Tahi utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Tahi utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Beszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Vidámvásár utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Renault Twingo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére