bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rózsa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sèrülès veszèlyes betontömbök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Takarék utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sár, szennyeződés az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Varjak túrják szét A szemetest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dráva utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Rákospalotai határút (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére