Megoldott

Autógumik

A térképen jelölt helyen valaki hátrahagyott pár autógumit.
Kérem, szakszerű eltávolítását!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Árasztó út

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Nagyon köszönöm!
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A hulladék elszállítása megrendelésre került.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járó Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem is írt választ a XI. kerületi önkormányzat, miért szerepel, hogy válaszoltak?
  • Járó Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is erről tudok, hogy a közterületen a használt autó gumikat a hulladékgazdálkodási hatóság szállíttatja el és nem a közterület tulajdonosa vagy kezelője.
  • Benedek-Kelzen Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tudom, hogy az autó,- és egyéb gumialapú illegális hulladékot nem a kerületi önkormányzatok kötelessége és felelőssége elszállítani, hanem az illetékes kormányhivataloknak kell intézkedni ezügyben...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Karcag utca, lomot a park bejáratánál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vegyész utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegálisan lerakott hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nagyszeben tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére