Megoldott

Járdán parkolás évek óta

A jelzett helyen évek óta folyamatos/mindennapos probléma, hogy a járdán parkolnak, tilosban!
A büntetés láthatóan nem hatékony és nem is produktív, hogy időnként odakukkantanak, de pollert nem akarnak letenni, így a jelenség évek óta nem változik!
Most mégis azt kérem, hogy oldják meg, mert az így nem maradhat!
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 81

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    "Szia !
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,
    ...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    ÉVek óta (9) gyakori probléma sajnos, ez gyakran akadályozza a 107, 33 és 133E busz haladását.

    Érdeklődjenek a BKK nál esetleg a Budafoki úti tapaszalatokrol....

    Jó lenne egy közös megoldás a külö...
  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Fent nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyelet Közterület-felügyelői visszatérően több alkalommal ellenőrizték. Az ellenőrzések időpontjában a bejelentésben megjelölt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Mikor és hogyan lehet ennek véget vetni?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Jobb oldalon, habár csak egy szakaszon van aszfalt, nincs tiltva a parkolás. Nekem is bántja a szemem, de ha egyszer felújítják végre az utcát, gondolom ezt is megreformálják.
  • Balint Teller hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jol latom zoldfeluleten parkolnak jobb oldalt. Valoban nagy a res.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Narancssárga Mitsubishi kilóg az úttestre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Jégvirág utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére