bejelentések
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lyukas, rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tisza utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt, kizöldült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Martinovics tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Martinovics tér (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére