Megoldásra vár

Balesetbeszélyes kátyuk

A kisfiam a futóbiciklijével át akart hajtani a parkolóba, de belement a kerekével az egyik kátyuba. Elesett. Épp jött egy autó a kanyarban. Ha engem nem lát meg, nem biztos, hogy a földön fekvő 3 évesem megússza. Nagyjából megszámlálhatatlan kátyú van a házak előtt, nagyjából vagy 10-15 éve. Senki nem foglalkozott ennek a megoldásával. Pár képet csatolok. Kérem valaki jöjjön és abból a tetemes közpénzből hányjon már oda egy kis betont.
Köszönjük
Nagyjából 500 ember!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Lóverseny tér 1

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szabó Erzsébet!

    Köszönjük a kátyúkra vonatkozó jelzését.
    A tegnapi nap folyamán helyszíni szemlét tartottunk, és a parkoló úthibáit nyilvántartásba vettük. A következő megrendelésünkbe szere
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Szabó Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyárfa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére