bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely a Bőröndös utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bőröndös utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kerti csap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ványoló utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Réka
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csíksomlyó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szomjaznak a facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazdátlan autó műszaki vizsga nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és ürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Kassai utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére