bejelentések
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapest Közút
    Istvánmezei út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Róbert Károly körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Egressy út / Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapest Közút
    Padlizsán Utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére