Megoldásra vár

Kátyús kereszteződés

Anonim Járókelő

Rossz minőségű útburkolat a Hankóczy Jenő utca és Kopogó lépcső kereszteződésben.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hankóczy Jenő u. 8b

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kátyúk nehezítik a közlekedést

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyrét utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére