Megoldott

Jelzőlámpa

Huvosvolgyi út végállomásnál kiesett a gyalogos jelzőlámpa a helyéről.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Felső faházsor

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0018754/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00143372

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a Budapest Közút Zrt. arról tájékozt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0018754/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00143372

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a Budapest Közút Zrt. arról tájékozt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lesánics Rudolf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    0909-MÜPA-Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Közlekedési tábla kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Algyógyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére