Megoldásra vár

Közlekedési táblák

A II. kerület Varsányi Irén utcának a Bakfark Bálint utca és Csalogány utca közé eső szakaszának a Csalogány utca felőli részének mindkét végén "behajtani tilos" táblát helyeztek el. A Csalogány utcai végénél levő tábla alatt egy "kivéve kerékpár" kiegészítő tábla is látható. Az útszakasz másik végénél azonban nincs ilyen kiegészítő tábla, viszont van egy "zsákutca" tábla. Feltételezem, hogy nem az volt a szándék, hogy kerékpárral ne lehessen ebből az irányból behajtani. Ehhez viszont itt is el kellene helyezni a "behajtani tilos" tábla alatt egy "kivéve kerékpár" kiegészítő táblát, továbbá a "zsákutca" táblát ki kellene cserélni egy "zsákutca kerékpáros továbbhaladási lehetőséggel" táblára.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Varsányi Irén u. 37-39

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/99669/kozlekedesi-tablak bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Varga Tamás Úr!

    Társaságunkhoz érkezett megkeresésével
    ...
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldöm az útszakasz másik végéről készült fotót.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Tamás!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt egyik kép megsérült, emiatt nem lehet megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben ismét juttasd...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére