Megoldásra vár

Kátyús járda az Örs vezér téren.

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről,
(Örs vezér tere kőbányai oldali metrókijárója közelében)
a kátyúk szakszerű javítását, a
környezetéhez illő aszfalt anyaggal!

Ugyanis ezen a rendkívüli forgalmat lebonyolító járdaszakaszon,
előzzük meg a későbbi láb és bokasérüléseket!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére