Megoldásra vár

Mintavétel

Nem tudom, hogy miért, de hiányzik egy darab a járdából. Könnyű elbotlani benne a tömegben.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre nincs változás.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, February 11, 2020 12:36 PM
    To: Budapest Közút Útüzemelteté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó járdaburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    V - IX. Fővám tér járdahibái

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fővám tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére