Megoldásra vár

Hiányzó szerszámok

Anonim Járókelő

A kerékpárszerviz-állomás szerszámai egyszer csan eltűntek, vagy vihatalosan leszerelték őket télre, vagy ellopták őket. Nem is biztos, higy érdemes visszaszerelni, ha az utóbbi..

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem is olyan helyre kellene áttelepíteni, ahol szem előtt van, mert itt idő kérdése és nagy eséllyel sajnos ugyanilyen sorsra jut.
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehetséges, hogy az ilyen pontokat át kellene helyezni valamilyen erre nyitott szolgáltató területére (pl benzinkutak), hogy így kevésbé legyen kitéve az ártó szándéknak ... még akár annak árán is, ho...
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. április 26., kedd 11:34
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére