Megoldásra vár

Romokban a biciklis szervizpont

Elvitték a kulcsokat, még a pumpát sem lehet használni, mert nincs vége. Érdemes lenne felújítani, időszakosan pedig rendszeresen karban tartani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Váli u. 1

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. április 26., kedd 11:33
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére