Megoldásra vár

Graffitis trafóház

Tisztelt Illetékes!
2 évvel ezelőtt kérelmeztem a képen látható trafóház tisztítását mert a szép játszótér mellett rendkívül rossz állapotú.
Akkor azt ígérték, hogy a jobb időjárási körülmények között újrafestik.
Szeretnék érdeklődni, hogy esetleg 2022-ben számíthatunk egy új friss küllemű trafóházra?
Köszönöm válaszukat.
Előző bejelentés: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/60454/kopott-graffitis-trafohaz

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ulászló u. 9

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi állomás graffiti mentesítését vállalkozónktól megrendeltük.
    A helyreállításig szíves türelmét kérjük!

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]
    Üdvözlettel:

    Bodnár János
    T
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére