Megoldatlan

Kopott, graffitis trafóház

Tisztelt ELMŰ!
A Károli Gáspár téren található trafóházuk, a képen láthatóan, romlott, erősen lekopott festésű és graffitis.
Kérném hogy a lehetőségükhöz mérten frissítsék fel az objektumot.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ulászló u. 9

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Graffiti"-ra.

  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás. Továbbra is ugyanígy néz ki. Végülis azt írták hogy ha keret lesz rá, így egyenlőre maradjon megoldásra vár. Hátha.
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét!
    Mikor az időjárási körülmények lehetővé teszik, kollégáink egy tisztasági festés keretében karbantartják a trafóházat.

    Buri Sándor
    Területfelelős
    ELMŰ Hál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére