Válaszra vár

Graffitis trafóház 3.

1. előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/60454/kopott-graffitis-trafohaz

2. előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/96077/graffitis-trafohaz

––––––––––––––

Tisztelt E.ON!

Mióta letakarították a Károli Gáspár tér sarkán található trafóházukat, ismét graffitis lett. Kérjük, újból tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ulászló u. 9

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére