Megoldott

Árpád út 142/c előtt a pollerek kiszakítva

Árpád út 142/c előtt a pollerek kiszakítva, a Deák Ferenc utca / Laborfalvi felé eső oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 142c

Hozzászólások

  • Újpesti Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper! Köszönet a gyors ügyintézésért. :)
  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    kép
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva mind az 5 egy sorban! Szép zöldre lett festve, állnak mint a cövek, köszönjük.
    A kétoldali autó megállás-parkolás így nehezebb lett, de nem szűnt meg.
  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést!
    A poller javítását megrendeltük.

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Ö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Újpesti Lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csokonai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétvert járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nádasdy Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    kiálló aknafedlapok a Lakkozó utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére