Megoldásra vár

Hiányzó kerékpáros átvezetés

Anonim Járókelő

A legutóbbi burkolatbontáskor nem lett visszafestve a kerékpáros átvezetés.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 1311-Duna Aréna

Hozzászólások

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    A felfestés továbbra is hiányzik.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Tévedés történt, ez nem került megoldásra. "x y" a szegélykő javítás kapcsán írta le, hogy megoldott, ami a kapcsolódó másik, (2020 szeptemberi) belejelentés óta várt. A festést még nem javították ki,...
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • x y hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldott
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Dagály u. - Népfürdő u. csomópontban a hiányos burkolati jelek pótlásáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPES
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére