Megoldatlan

Járda szegélykő akadályozza a kerékpározást

FRISSÍTÉS: 2021.10.13.

A napokban aszfaltoztak arrafelé, ezzel javult a helyzet, de még nincsen megoldva a feladat.
1. A aszfaltot szépen szintbe hozták - önmagával, ezzel a közúti közlekedőknek már nem döccen a járművük a Népfürdő utcából a Dagály utcába kanyarodáskor.
2. A kerékpárút szegélyköve továbbra is lényegesen magasabban van az aszfalt szintjénél.
Azért az eredeti kérésem továbbra is érvényes: Kérem, hogy a kerékpárút vonalvezetésének megfelelően, süllyesztve helyezzék vissza a szegélykövet.
Köszönöm.

-----

Nemrégiben lehetett egy útburkolat bontással járó javítás a Dagály utca, és a Népfürdő utca sarkán, a kerékpárút szélén.
Ennek visszaburkolása során a munkások teljesen figyelmen kívül hagyták a kerékpárutat, és járda szegélykövet teljes járda magassban építettek vissza, így akadály, vagy defekt veszély az arra kerekezők számára.
Kérem, hogy a kerékpárút vonalvezetésének megfelően, süllyesztve helyezzék vissza a szegélykövet.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 1311-Duna Aréna

Hozzászólások

  • x y hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldott
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Beidézem a hivatal Novemberi válaszát, hogy ne kelljen a PDF-et nyitogatni: "A szegélykő süllyesztését és a kerékpárút felületének szintbeni csatlakoztatását kivitelező részlegünktől megrendeltük. Táj...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Nemrégiben lehetett egy útburkolat bontással járó javítás a Dagály utca, és a Népfürdő utca sarkán, a kerékpárút szélén. Ennek visszaburkolása során a munkások teljesen figyelmen kívül hagyták a kerékpárutat, és járda szegélykövet teljes járda magassban építettek vissza, így akadály, vagy defekt vesz...

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    A napokban aszfaltoztak arrafelé, ezzel javult a helyzet, de még nincsen megoldva a feladat.
    1. A aszfaltot szépen szintbe hozták - önmagával, ezzel a közúti közlekedőknek már nem döccen a járművük a...
  • Nagy Márton visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden változatlan
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére