Megoldott

Madárürülékes szellőző

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.01.18.
FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen nem Társaságunk, hanem a MÁV Zrt. az illetékes. Kérjük szíveskedjenek a bejelentést nekik továbbítani."

--------------
Tisztelt FKF!
Kelenföld Vasútállomásnál az aluljáróban, az Etele tér felőli lejárónál található szellőző/levegőztető cső oldalát teljesen beborítja a madárürülék.
Mint azt egy másik bejelentésben említették: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/94005/szellozocsorol-folyo-madarurulek-kelenfold-vasutallomas tervezik nagytakarítani az aluljáró másik csövét.
Kérem vegyék bele ezt a szellőzőt is.
Lévén ez már madártüskével felszerelt. Feltehetőleg még előtte lett olyan.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Letakarították, köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jajj de imádom a MÁV válaszait. Semmit nem állít, a szervezeti egység sose fog válaszolni, így marad hogy várunk hogy vagy okét mondtak rá hogy 3 hónap múlva vagy hogy nincs pénz nem lesz.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy illetékesség esetén m
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt FKF! Kelenföld Vasútállomásnál az aluljáróban, az Etele tér felőli lejárónál található szellőző/levegőztető cső oldalát teljesen beborítja a madárürülék. Mint azt egy másik bejelentésben említették: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/94005/szellozocsorol-folyo-madarurulek-kelenfold-vasutallomas te...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen nem Társaságunk, hanem a MÁV Zrt. az illetékes. Kérjük szíveskedjenek a bejelentést nekik továbbítani.

    Tisztele...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Széttört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megerősítésre vár
    5
    Megerősítésre vár
    5

    Lepermetezett utasok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Sibrik Miklós út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére