Megoldott

Szellőzőcsőről folyó madárürülék - Kelenföld vasútállomás

A Kelenföld vasútállomás aluljárójában a 7-es vágánynál (és más vágánynál is, pl 14-esnél) a mennyezeti szellőzőcsövekről folyik a madárürülék. Kérjük a tisztelt illetékeseket, hogy tisztítsák le a csöveket, és tegyenek valamit (pl. madarak elleni védő tüskék kihelyezését) a probléma újbóli előfordulása ellen!
Munkájukat előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Kelenföld vasútállomás

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen!
  • Timár László hozzászólt a bejelentéshez.

    Letakarították, a tüskéket pedig majd felszerelik. Vehetjük megoldottnak. :)
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.

    2022-es évben tervezzük a tisztítást, madárvédő tüske felszerelést.

    Kérjük türelmét, megértését.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Híd, Műtárgy Osztály
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    büdös van húgy szag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Princz László
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kis Diófa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére