Megoldott

Életveszélyes bukkanó kerékpárúton egy fa gyökérzete miatt

A mellékelt képeken jól látható, hogy a Kőér utca 1. szám alatt található használtautó kereskedés bejáratánál levő fa, 20-30 centire felnyomta a kerékpárút aszfaltját egy nagy bukkanót képezve. A kialakult helyzet, főleg sötétben kerékpározva, rendkívül balesetveszélyes a bukkanó, a közvetlenül az út mellett levő fa és a 3 oszlop miatt.

Kérem javítsák ki az úttestet és ha lehet azt vezessék távolabb a fától!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőér u. 1

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották.
  • Járókelő Márton visszajelzésére vár.

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    A bicikliutat nem fogják odébb vinni, de ezt a javítást már 2 éve (!!!) előirányozták. Azóta mi történt az előirányzattal, Tisztelt Budapest Közút?

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/55273/bicikliut-beszukul-es-felnyomodik
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szintkiegyenlítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Népliget (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére