Megoldatlan

Bicikliút beszűkül és felnyomódik

Frissítés 2020.06.09.: Nem történt semmi.
----
A fa elkezdte hatalmába keríteni a bicikliút egyik sávját. A falevelek alatt víz van, ez megfagyva csúszni fog, főleg, ha valaki a gyökérfelnyomódástól megdobva érkezik rá. Kérem, hogy javítsák.

Köszönöm,

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőér u. 1

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    A járdán éppen közműmunkák zajlanak és szokás szerint a kitermelt aszfalt egy részét a bicikliútra rakták. Nem hiszem, hogy mostanában javítva lesz ez a felnyomódás.
    Megoldatlan.
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, July 13, 2020 11:43 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Su...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A fa elkezdte hatalmába keríteni a bicikliút egyik sávját. A falevelek alatt víz van, ez megfagyva csúszni fog, főleg, ha valaki a gyökérfelnyomódástól megdobva érkezik rá. Kérem, hogy javítsák. Köszönöm,"-ról "Frissítés 2020.06.09.: Nem történt semmi. ---- A fa elkezdte hatalmába keríteni a bicikliút egyik s...

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt semmi.
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, December 4, 2019 12:24 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút Ügyfélszolgálat!
    Ami azzal a fával történik az a jelnkor szegénységi bizonyítványa.
    Kérem a kerékpárutat, a fától 40-50cm -el odébb helyezni, a gyökérzet felett körben a tala...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére