Megoldott

Motorroncs

Anonim Járókelő

Az Etele út 64 mögötti játszótér kerítése mellett az alábbi motorváz található. Gondolom nem a játszótér legújabb eleme, csak rossz helyre telepítve.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 64a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott!
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 2., csütörtök 15:34
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére