Megoldott

Szemét, zöldhulladék

Kérem rendezzék a területet és vigyék el a szemetet! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékpáros és Gyalogos Híd

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett helyszínen az illegálisan lerakott kommunális hulladék
    elszállítása megtörtént.

    Az illegálisan lerakott zöldh...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092580 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem továbbítsuk a megfelelő illetékes felé! Köszönöm szépen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését továbbítottuk a FŐKERT Kertészeti Divízió felé, aki felveszi a kapcsolatot a területen szintén illetékes XIV. kerületi Önko...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a vasúti töltésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varju Zsuzsa
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kanapé a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ráskay Lea utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére