Megoldásra vár

Bogdánffy úton lekopott kerékpársáv

Szakaszosan lekopott, alig látszik a Bogdánffy utcai kerékpársáv. Jó lenne tartós festékkel helyreállítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bogdánfy u. 5

Hozzászólások

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét!

    A Bogdánfy Ödön utcában lévő kerékpársáv útburkolati jeleinek a felújítását a 2022. évi programunk keretében tervezzük elvégezni.

    A megvalósulásig kérjük
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bicikliparkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Elek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Budapest Közút
    Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére